آزاد باشید

چشم انتظار/ شهید مدرس می گفت: اگر من نسبت به بسیاری از اسرار، آزادانه اظهار عقیده می کنم و هر حرف حقی را بی پروا می زنم، برای آن است که چیزی ندارم و از کسی هم نمی خواهم. اگر شما هم بار خود را سبک کنید و توقع کم کنید، آزاد می شوید. باید جان انسان از هر گونه قید و بندی آزاد باشد تا مراتب انسانیت و آزادگی خویش را حفظ نماید.
منبع: مردان علم درمیدان عمل

این نوشته در یمین ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

یک دیدگاه

 1. "دیوونه داداشی" می‌گوید:

  سلام بر حسین*

 2. خیلی باحال تر شد، قطعه رو میگم اول که این دو تا ستون کنار هم بودند خوب نبود
  دستت درد نکنه

 3. il,kd ;i aa jh nhnha nhvi می‌گوید:

  سلام
  آقای قدیانی چرا وبلاگتون فقط یه ستون سمت راست میاد و دیگر هیچ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. il,kd ;i aa jh nhnha nhvi می‌گوید:

  آقای قدیانی بنده همچنان نمی تونم وبلاگ شما رو به طور کامل ببینم . ستون جدید رو فقط سمت راست وبلاگ میتونم ببینم . بقیه مطالب کجاست پس ؟

 5. ... می‌گوید:

  بازدید امروز:۷۷۷
  افراد آنلاین:۷
  وای چقدر ۷،آخه میگن عدد هفت به معنای بی نهایته.

 6. شیخ الشیوخ می‌گوید:

  بهترین شادمانی نزد خدا ورسول
  در پایان ارشاد القلوب نقل شده است خداوند در شب معراج از پیامبر پرسید:
  ای احمد آیا میدانی بهترین شادمانی کدام است؟ و جاودانه ترین زندگی چیست؟
  پیامبر ص فرمود : بهترین شادمانی آن است که انسان همیشه مشغول به ذکر من باشد و از آن خسته نشود و نعمتهای مرا فراموش نکند و مرا بشناسد و شب و روز به دنبال جلب رضایت من باشد.
  و جاودانه ترین زندگی این است که ، همیشه مراقب نفس خویش باشد تا دنیا نزد او کوچک و بی ارزش شود و آخرت نزد او بزرگ و با ارزش گردد، خواسته مرا برای خواسته خودش ترجیح دهد و به دنبال رضایت من باشد و مرا آنچنان که هستم بزرگ بداند ، همیشه متذکر علم و اطلاع من به خودش باشد.
  در لحظه، لحظه شب و روز پیشامد گناه مرا مراقب خویش بداند و آن چه را که نمی پسندم از قلبش بدر کند، باشیطان و وسوسه هایش مخالفت کند، شیطان را در قلبش جای ندهد.
  وقتی این کار را انجام داد قلبش را با جام محبت سیراب میکنم تا غیر مرا در قلبش جای ندهد و ذکر و فکر وهمت و سخن اش پیرامون نعمتهایی باشد که به بندگان محبوبم ارزانی داشته ام.
  چشم قلب و گوشش را میگشایم تا با قلبش بشنود وبا آن به جلال عظمت من خیره شود.
  دنیا را برایش تنگ و کوچک مینمایم و لذّات دنیا را برایش بی ارزش و خوار می کنم تا از آن ها نفرت داشته باشد و از دنیا و آنچه در آن است بر حذرش می دارم، آن طور که چوپان گوسفندانش را از چراگاههای کشنده حفظ می کند.
  اینجاست که مردم فرار میکند و از دنیای فانی به جهان باقی میرود و از خانه شیطان به منزل رحمان می شتاید، و او را با هیبت و عظمت زینت می بخشم.
  این بهترین شادمانی وهمان زندگی جاودان است و این مقام والای کسانی است که به خواسته خدا راضی اند.

  بلنده ولی فکر میکنم مورد پسند اهل رواق قطعه قرار بگیره

  شیخ الشیوخ از وبلاگ گروهی آنتی بالاترین

  یا علی

 7. مهدی آنتی گرین می‌گوید:

  سلام
  دقیقا زده تو خال
  هرچه دلبستگی ها کمتر باشه
  انسان آزاده تر میشه

 8. چشم انتظار می‌گوید:

  برای رواق / به مناسبت امروزسالگردشهادت مهندس شهیدمهدی باکری
  (هردوعزیزنداما…)
  خانم صفیه مدرسی همسرشهیدمهدی با اشاره به اینکه همسران شهیدان بزرگوارحمیدباکری وابراهیم همت وکیل و وصی خانواده شهدا نیستند، اظهار داشت: عقاید ایشان محترم است ولی باید بدانند که اکثر خانواده های شهدا نظری مخالف بیانات آنها دارند.

  وی با بیان این مطلب که هیچ گاه خانواده شهدا ضمانت زندانیانی را که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده اند، نمی کنند، تصریح کرد: تعمیم چنین سخنانی به کل جامعه ایثارگری تلاش دشمنان است که می خواهند از این طریق به خواسته های خود برسد.

  همسر شهید مهدی باکری تاکید کرد: ملت ایران بدانند که این افراد سخنگوی خانواده های شهدا نیستند و عقایدشان خارج از چهارچوب جامعه ایثارگری و تفکر ولایی خانواده های شهدا است.

  منبع :پنهان نیوز

 9. میلاد می‌گوید:

  هاشمی عالم بی عمل!!!!!!!!!
  http://milhal.blogfa.com/post-210.a

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.