کاری نکنید دست عزرائیل برود در آستین ما

۱۰۱ روز تا عاشورا

این بار سقا برای مان آب هم خواهد آورد تا مشک، اشک یزید را درآورد

قطعه ۲۶ ردیف عشق مقدس

کاری ستودنی از مدیر وبلاگ میلاد پسندیده:

این متن طنز نیست:

–    الو؟
–    بفرمایید.
–    من همراه آقای کلا به شما که عرض می کنم را گرفتم؟
–    بله. کلا به شما که عرض می کنم خودم هستم.
–    دکتر کروبی؟
–    مثل اینکه تشابه اسمی شده. من شیخ بیسوادم.
–    نفرمایید همچین.
–    ای بابا! من کلا به شما که عرض می کنم خودمم قبول دارم شیخ بیسوادم.
–    شما داری شکسته نفسی می کنی. ما نباید به شما بی ادبی کنیم. من راستش کلا از این به بعد می خواهم به شما بگویم؛ دکتر کروبی.
–    کلا به شما که عرض می کنم، اتفاقا من سوادم ایراد دارد اما دستخطم شبیه دکترهاست.
–    آهان، از اون لحاظ. جناب دکتر! من یک عرضی داشتم.
–    کلا به شما که عرض می کنم، بفرمایید.
–    دردِ کلا به شما که عرض می کنم، مرض کلا به شما که عرض می کنم، کوفتِ کلا به شما که عرض می کنم.
–    نشنفتم؛ چیزی گفتید؟
–    کلا داشتم به شما عرض می کردم که این بادی گاردهای شما که برمی دارند بچه های مردم را به گلوله می بندند، این راستش کار خوبی نیست ها.
–    خب اگر مردم مرا بکشند که این می شود حکایت پیراهن استان ها!
–    بله خب اما بی خیال عثمان و استان، کلا من می خواهم یک چیزی به شما عرض کنم؛ اگر خدای نکرده بلایی سر یکی از این بچه های مردم بیاید، آن هم می شود حکایت پیراهن یوسف ها!
–    کلا به شما که عرض می کنم؛ این یعنی چی؟
–    یعنی اینکه جناب دکتر کروبی! اگر زبانم لال، یکی از این گلوله ها به مردم بخورد و اتفاقی بیافتد، می دانی چه می شود؟
–    بفرمایید.
–    ما همان بلایی که سر عثمان آوردند، سر تو در می آوریم ولی نمی گذاریم ایزی لایف تو، پوشک محافظ عثمان شود.
–    یعنی چی کار می کنید؟
–    یعنی … آره و بعد می اندازیم گردن عزرائیل. به همین راحتی!
–    گفتی گردن اسرائیل؟
–    نه، گفتم گردن عزرائیل!
–    ولی من خیال کردم گفتی گردن اسرائیل. حالا کلا به شما که عرض می کنم شما تا به حال چند نفر را سوت کردید و بعد انداختید گردن اسرائیل؟
–    اسرائیل نه جناب دکتر، عزرائیل. از بس دستت را انداختی گردن اسرائیل، مثل گردن شکسته ها، عزرائیل را هم اسرائیل می بینی.
–    حالا هر کی.
–    ببین، ما هر کسی که خون از دماغ بچه های ملت بریزد، هر کی می خواهد باشد، ولو بادی گاردها و یا محافظان حضرتعالی، به صورت اتوماتیک دست عزرائیل می رود توی آستین ما.
–    چه جالب. کلا به شما که عرض می کنم من هم دست اسرائیل چند وقت است رفته توی آستینم.
–    جناب دکتر! دست اسرائیل توی آستینت برود، زیاد مهم نیست؛ بیشتر مراقب پاچه ات باش!
–    منظورت تعرض بود؟
–    نه، داشتم می گفتم هیکل سلیمان اگر از پاچه تو بیرون بیاید و گلوله اسرائیل هم از تفنگ بادی گاردهایت، یک وقت دیدی دست عزرائیل هم از آستین ما بیرون آمد!

این نوشته در صفحه اصلی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

یک دیدگاه

 1. رحیل می‌گوید:

  عمرا اول باشم….
  حسین قدیانی: چرا عمرا؟ شما اول شدی. خوشحال باش.

 2. دیوونه داداشی می‌گوید:

  سلام بر حسین*

 3. رحیل می‌گوید:

  عالیییییییییییییییییییییییییییییی…جون تازه گرفتیم داداش حسین.
  سلامتی داداش حسین صلوات(خدایی این صلوات رو نقطه چین نکن)

 4. سیداحمد می‌گوید:

  عجب اسمی داره این متن!!!!!!

 5. هیئت گرافیک می‌گوید:

  سلام. چند روزی نتونستم سر بزنم. خدایی دلم تنگ شده بود واسه قطعه بهشت.
  من همونیم که هی می گفتم الهی هر کجا هستی خدا پشت و پناهت باشه….

 6. سیداحمد می‌گوید:

  بسیار عالی داداش حسینم.

  والله ما در تعجبیم از کارو بار این مسئولین قضائی و انتظامی!
  هنوز متوجه نشدیم کروبی چه کاره این مملکته که محافظاش اجازه تیراندازی به سمت مردمو دارن!

  داداش حسین متن عالی ای بود.

 7. سحر می‌گوید:

  یه حسی میگفت میخواید از این مطلبای قشنگ قشنگ بزارید….ایندفعه ولی خنده منده تو کار نبود.مطئنا زرد کرده این جناب دستخط دکتری!

 8. amir می‌گوید:

  سلام داداش

 9. رحیل می‌گوید:

  یکی از فواید شب زنده داری رو امشب فهمیدم:((باعث میشه آدم اول بشه)) جدی میگم….

 10. هیئت گرافیک می‌گوید:

  هییییییییییییییییییییییی…..ما که اول نشدیم ولی خوبه به نیت پنج تن پنجم شدم….

 11. علی می‌گوید:

  یک چیزی از این موسوی خوئنیی ها و تاج زاده بنویس حداقل بچه ها به اسم اینها اشنا بشن
  فته سبز روی دست اینها می چرخه ما گیر دادیم به موسوی کروبی

 12. amir می‌گوید:

  ۳ گمانه درباره جنجال فرمانیه (خبر ویژه)

  چه کسانی و با کدام هدف اقدام به ایجاد تشنج و درگیری در اطراف منزل کروبی (واقع در فرمانیه تهران) کردند؟ گمانه های گوناگونی در پاسخ به این پرسش مطرح شده است.
  ۱- گمانه نخست شخص کروبی را متهم اصلی این صحنه سازی در آستانه روز قدس معرفی می کند ۲-گمانه دوم بر آن است که این صحنه سازی تشنج و زد و خورد از سوی برخی سران فتنه و با هماهنگی کروبی یا بدون هماهنگی و اطلاع وی انجام گرفته است ۳- گمانه سوم، حضور و اعتراض مردم معترض به رفتارهای ضدانقلابی کروبی را برجسته می کند.
  ارزیابی و احتمال نخست براساس برخی اخبار و قرائن معتقد است کروبی – یا برخی اطرافیان وی نظیر حسین کروبی- با صحنه سازی اخیر تلاش کرده اند همزمان به چند هدف برسند. اولا کروبی از انزوای شدید برآمده از انتخابات (۳۳۰هزار رای) خارج شود و از حاشیه توجه افراطیون به متن توجه آنها منتقل شود. ثانیا اشخاص و جریان هایی نظیر خاتمی، موسوی، عبدالله نوری، حزب مشارکت و مجمع روحانیون را که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اقدام به دور زدن کروبی کردند، به انفعال بکشاند و به آنها تفهیم کند که او همچنان مهم و اثرگذار است!
  این شگرد به نوعی گرفت و نگرفت. به این معنا که انتشار تشنج در اطراف خانه کروبی از آن جهت که رسانه های جریان فتنه را از انفعال و سردرگمی خارج می کرد، مورد استقبال واقع شد و تلاش گردید نوعی حس مظلومیت را القا کند اما در عین حال استقبال نشد. به این معنا که کسانی چون خاتمی و عبدالله نوری و دیگران به خاطر بدگمانی به ماجرا حاضر نشدند به ملاقات کروبی بروند و به تلفن های یکی دو دقیقه ای بسنده کردند. این بی توجهی عمومی به اندازه ای پررنگ بود که عبدالله نوری بلافاصله خبر جعلی و مفصل منتشره در سایت جرس درباره گفت وگوی خود با کروبی را تکذیب کرد به نحوی که جرس مجبور شد بنویسد «در تماس با جناب آقای نوری مشخص شد که تمام تماس ]با کروبی[ بیش از یکی دو دقیقه نبوده و از حد احوالپرسی در حد یکی دو جمله فراتر نرفته است و کلیه جزئیات این گزارش منتشر شده زائیده ذهن خلاق خبرنگاران جوان بوده است. جرس از این اتفاق عذرخواهی می کند.»
  اما موسوی در وضعیتی بغرنج قرار گرفته بود. او نیز مایل بود ضمن استفاده از ماجرا، باعث محوریت کروبی نشود. به همین دلیل هم موسوی تا دو روز حاضر نشد به خانه کروبی برود اما در پی انتقاد شدید سایت های ضدانقلاب از موسوی و اینکه او حاضر به همراهی با کروبی نیست مجبور شد به اتفاق زهرا رهنورد سری به خانه کروبی بزند.
  آنچه این ساختگی بودن صحنه درگیری در اطراف منزل کروبی را که منجر به زخمی شدن ۴ نفر شد جدی می کند، ۲ گزارش است. گزارش اول روایت باشگاه خبرنگاران جوان است که به نقل از یک منبع آگاه می نویسد: «در حالی که عده ای از اهالی محل در اعتراض به مواضع ضدانقلابی کروبی مقابل منزل وی تجمع کرده بودند، عده ای چوب به دست از منزل وی بیرون آمده و ضمن به کار بردن الفاظی رکیک به معترضان حمله ور شدند. یکی از این حمله کنندگان اسلحه خود را به سوی معترضان نشانه رفت و چند گلوله به سمت مردم شلیک کرد. پس از آن هم دهها گلوله به سمت جمعیت شلیک شد.» روایت دوم اظهارات حسین کروبی است که در گفت وگو با دویچه وله ادعا کرده مهاجمان را می شناسد و آنها از متهمان مجرمان سابقه دار منطقه نیاوران بوده اند و پیشتر به دلایل فساد اخلاقی و مشروب خواری و دلایل مشابه بازداشت شده بودند. آنها اجیر شده بودند… گروهی هم افراد بسیج جماران بودند. آنها پس از دشنام جمع می شدند و قرآن و نماز و دعا می خواندند.
  «جرس» با انتشار همین خبر به نقل از «منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود» ادعا می کند مجرمان و متهمان سابقه دار اجیر شده شعارهای ارزشی به نفع نظام سر می دادند! آنچه در ادعای جرس و حسین کروبی به طرز رسوایی خودنمایی می کند ادعای «شعارهای ارزشی از سوی مجرمان سابقه دار» است و این پرسش را پیش می کشد که اگر انبوه نیروهای متدین و انقلابی بارها به صورت علنی به رفتارهای ضد انقلابی کروبی اعتراض کرده اند، بنابراین ابایی از استمرار این اعتراض ندارند و اگر حسین کروبی اوباش منطقه را یک به یک با سوابق فساد اخلاقی، شرابخواری و دزدی می شناسد، لابد سر و سری در میان بوده و یکی از اهداف این سر و سر، بدنام کردن نیروهای حزب اللهی و ایجاد هیجان و حاشیه سازی در آستانه روز قدس بوده است.
  گمانه دیگر می تواند طراحی کل ماجرا از سوی سازمان دهندگان جریان فتنه سال ۸۸ باشد فارغ از اینکه کروبی را هم در جریان ماجرا قرار داده باشند یا اطلاع نداده باشند. در هر دو فرض گمانه اخیر آنچه قطعی می نماید، به هم ریختگی و هراس شدید سران فتنه بوده است. آنها از یک سو به خاطر افتضاح بی سابقه روز قدس سال گذشته مورد اعتراض قاطبه ملت متدین بوده و به عنوان نیروهای میدانی رژیم صهیونیستی معرفی شده بودند و از طرف دیگر تحت فشار گروهک های ضد انقلاب قرار داشتند تا امسال نیز خیانت سال گذشته را تکرار کنند ضمن اینکه معضل سوم آنها اطلاع از این واقعیت بود که تمام عقبه اجتماعی خود را از دست داده اند و در صورت دعوت به تحرکات خیابانی، هم چوب و هم پیاز را خواهند خورد، هم کسی به دعوت آنها به خیابان نمی آید و هم حجت را بر مردم انقلابی تمام می کنند.
  در این مخمصه ۳ سویه، اتفاقی مانند تشنج در اطراف خانه کروبی هم می توانست روز قدس را به حاشیه ببرد و بار سنگین اعلام موضع له یا علیه رژیم صهیونیستی را از دوش آنها بردارد و هم با نمایش نوعی مظلومیت! کور سوی احیای سازمان از هم پاشیده فتنه را محتمل سازد. بدین ترتیب احتمالاً جلوی شکاف و اختلاف بیشتر در درون جریان فتنه بر سر همراهی بیشتر با رژیم صهیونیستی یا اعلام برائت از این رژیم- و البته به جان خریدن هزینه های آن- را تا حدودی سد کند.
  این دو گمانه و احتمال، ناقض گمانه سوم- حضور معترضانه نیروهای متدین در مقابل خانه کروبی در فرمانیه- نیست بلکه در طول گمانه سوم تعریف می شود به این معنا که طراحان صحنه سازی اخیر با آگاهی از اینکه مردم به عملکرد کروبی معترضند تلاش کرده اند چاشنی درگیری و التهاب را به این اعتراض فزاینده و قابل پیش بینی تزریق کنند و نتایج مورد نظر را استخراج نمایند.
  با این حال و با در نظر گرفتن تمام احتمالات، آنچه اصل ماجراست نمایش علنی مرگ جریان فتنه و تهی شدن مطلق آنها از عقبه اجتماعی در روز قدس است و هر شعاری هم که ملت ایران در روز قدس علیه رژیم صهیونیستی دادند شامل پیاده نظام فتنه گر این رژیم در داخل ایران هم می شود. در این میان آنچه قطعی است اینکه ملت ایران- و حتی معدود عناصر آشوب طلب- کروبی را به عنوان سیاستمداری ورشکسته که به خاطر ماجراجویی و جاه طلبی مستعد هر نوع بازیگری و بازی خوردن است می شناسند و هرگز او را جدی نمی گیرند همچنان که میزان آراء باطله در انتخابات سال ۸۸ بیش از آرای کروبی بود!

 13. یاس می‌گوید:

  ” ببین، ما هر کسی که خون از دماغ بچه های ملت بریزد، هر کی می خواهد باشد، ولو بادی گاردها و یا محافظان حضرتعالی، به صورت اتوماتیک دست عزرائیل می رود توی آستین ما.”
  عاااااااااااااااااااااااالی

 14. ... می‌گوید:

  بدک نبود مطلبی که در مورد شیخ بی سواد باشد خود به خود نمکین می شود ولی آدم وقتی این آدمارو می بینه متاسف میشه که چرا باید کسانی که قبلا با اهل حق بودن و برای آن زحمت کشیدن بعدا توزرد از آب در بیان ادم وقتی سرگذشت اینا رو می بینه از آینده خودش میترسه فقط با توکل و توسل و ولایت پذیری مطلق میشه خود رو نجات داد
  اجرتان با علمدار کربلا
  تو رو خدا منو خیلی دعا کنید

 15. سیداحمد می‌گوید:

  این طرح خیلی زیباست؛احسنت به مدیر وبلاگ میلاد پسندیده.
  واقعا طرح دلنشینه.

 16. افق می‌گوید:

  سلام
  واقعا عالی بود..واقعا
  چه تهدید تمیزی … واقعا ممنون
  حالا بیان بخونن اونایی که باید

 17. ... می‌گوید:

  راستی یه سوالی داشتم
  من ۲تا از عموهام شهید شدن توی یه روز یکی به اسم عباس که زودتر از اون یکی به اسم حسین شهید شد تشعیع جنازشون هم با هم بود ولی اون موقعها من نبودم که فیض ببرم حالا به نظر شما من جز خانواده شهید حساب میشم یا نه ؟
  آخه به جا که میگم خانواده شهیدم میگن عموهات چیش به تو؟؟؟؟؟؟
  ویه حرف غیره من با کتاب نه ده زودتر از این وبلاگ آشنا شدم ولی متاسفانه کتابرو به زور یکی ازم گرفت واسه خودش
  حسین قدیانی: از آن سئوالها پرسیدیدها! خدا به برکت عمو حسین و عمو عباس شما همه ما را در اقلیم شهادت مقیم کند.

 18. طاهره فتاحی می‌گوید:

  من کلا حالم خوب نیست امشب.
  صبح یه باکس بالا و گوشه ی سمت راست بود.مثل باکس”آمار بازدید کنندگان”مثلا.نوشته بود روزشمار محرم و توش هم نوشته بود ۱۰۲ روز مانده تا عاشورا.
  من اونو میگم.اون کجاست.
  این نوشته قرمزه (که البته خون منه) رو که بالای متن میبینم…

 19. ندا حق می‌گوید:

  تو ببین اینا چقدر پررو تشریف دارن که با این وضع نامه شکایت هم میدن به آقا!!!
  حالا من میگم زنش مقایسه درستی داشته…واقغا در اقوام عقب افتاده هم پیش نمیاد از این اتفاقها..که بادیگاردهای وابسته به نظامی در دفاع از فرد معاند اون نظام به طرف طرفدارای ایضا!!!همون نظام تیراندازی کنن…اونم نه یکی! نه دو تا! ۱۰ تیر مستقیم به مردم!!!!!!

 20. amir می‌گوید:

  سلام داداش
  در مورد حادثه شیراز نظرت چیه ؟ عکسها را دیدی؟
  در ضمن امار وبلاگ نیست کار خودتون بوده ایا؟

 21. رحیل می‌گوید:

  السلام علی الباکین علی الحسین….

 22. رحیل می‌گوید:

  السلام علی الباکین علی الحسین….
  .
  .
  .
  . این سلام رو خیلی دوست دارم چون تمام مومنین و مومنات از اول تا آخر دنیا توش هستن؛ تمام شهدا، امام، حضرت ماه و شما ستاره ها…!!!
  اجازه بدین هرچند وقت یکبار این سلام رو تقدیم کنم به همه مومنین و مومنات….

 23. ریحانه می‌گوید:

  ایدل ایدل! آشنایی می رسد / ناله ها را هم نوایی می رسد
  ما که از عشق و جنون آکنده ایم / کارمان آخر به جایی می رسد . . .
  اللهم عجل لولیک الفرج

 24. سعید می‌گوید:

  سلام

 25. عشقی می‌گوید:

  سلام!
  میگم دکتر خیلی زیاده واسه کروبی. کلا به شما که عرض کرد شیخ بیسواده. یه حرف درست زد تو عمرش. قبول می کردید این یه حرف رو!
  خاک بر سر کارش به جایی رسیده بنی صدر ازش حمایت میکنه.
  (میگم من هنوز یه نظر هم نذاشتم؛ این وردپرس میگه خیلی تند تند دیگاهم را می نویسم؛ جالبه ها)

 26. مژده می‌گوید:

  سلام.
  چرا اینجا هیچ آیکونی نیست؟ حتما باید حرف بزنیم؟
  نمیشه فقط لبخندمون رو به عرضتون برسونیم؟
  نظرتون راجع به حادثه شهر ما چیه؟ دوست دارم بدونم مثل خانم/آقای راحیل…

 27. مهساشریف می‌گوید:

  دستت بی بلا ایشالا به زودی بری کربلا داداش حسین …………………برخامنه ای رهبرخوبان صلوات:)

 28. طاهره فتاحی می‌گوید:

  پس وبگذر کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  حالا چجوری سید احمد پیام”بی”زرگانی بره؟
  ……………………..
  من کلا امشب قاطی ام.الان مانیتورو بلند میکنم میکوبونم توی سرم…

 29. خان باجی می‌گوید:

  سلام علیکم
  به طور حتم کسی که برای اسرائیل و آمریکا واعطشا میکنه سزاش فقط عزرائیل

 30. سیداحمد می‌گوید:

  خوب خدا رو شکر این آمار سایت برگشت والا دیگه متوجه نمیشدیم چند چندیم!
  مخلصیم داداش حسین بسیجیها.

 31. سیداحمد می‌گوید:

  ذکر روز ۲ شنبه ۱۰۰ مرتبه

  یا قاضی الحاجات.

  التماس دعا از همه.

 32. خان باجی می‌گوید:

  کسی میدونه چه بلایی سر پرشین بلاگ اومده ؟ چرا سه روزه باز نمی شه ؟ لطفا یکی جواب بده . باتشکر

 33. فرص الخیر می‌گوید:

  سلام
  چقدر اینجا خوبه.سر که میزنی حرفای جمع زیادی رو می بینی که تا حالا ندیدیشون اما هر کدوم جای مشخصی توی ذهنت دارن.گاهی حتی دلت براشون تنگ میشه
  آقای قدیانی ممنون از این فرصت نابی که به ما دادین
  سحر مبارک شما بخیر و التماس دعا

 34. ya zeinab می‌گوید:

  “این بار سقا برای مان آب هم خواهد آورد تا مشک، اشک یزید را درآورد”

  به قول پسر شیخ بیسواد این گلوله ها( البته ۶۰ – ۷۰ تا بوده گویا) برای دفاع شخصی بوده و لاغیر!

 35. amir می‌گوید:

  در دعای روز بیست‌وششم ماه مبارک رمضان می‌خوانیم:
  «اللهمّ اجْعَل سَعْیی فیهِ مَشْکوراً وذَنْبی فیهِ مَغْفوراً وعَملی فیهِ مَقْبولاً وعَیبی فیهِ مَسْتوراً یا أسْمَعِ السّامعین»
  «خدایا قرار بده کوشش مرا در این ماه قدردانـى شده و گناه مرا در این ماه آمرزیده و کردارم را در آن مورد قبول و عیب مرا در آن پوشیده‌اى شنواترین شنوایان»

 36. amir می‌گوید:

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8906140302
  شرح دعای روز بیست‌وششم ماه مبارک رمضان/
  آیت‌الله مجتهدی: «رمضان» ماه کسب درآمد معنوی است

 37. میلاد پ س 3 می‌گوید:

  ممنون داداش حسین
  اگر برسه دستم به این الاغ آسیا …

 38. خان باجی می‌گوید:

  پیشنهاد ترور کروبی درجلسه حزب مشارکت
  تاریخ مصرف کروبی تمام شد

  در جلسه اخیر حزب تعلیق شده مشارکت یک پیشنهاد جنجالی درباره کروبی و نجات جریان فتنه از وضعیت کنونی مطرح شد.
  اخیراً حزب تعلیق شده مشارکت تلاش خود را جهت احیای فتنه و بازسازی تشکیلاتی آن آغاز نموده است.بر اساس اطلاعات کسب شده، در همین راستا حدود ۱۰۰ نفر از اعضای شاخه جوانان حزب مشارکت اخیراً به بهانه ضیافت افطار جلسه‌ای برگزار کرده اند که در این جلسه پس از بحث و بررسی فضای سیاسی، تاکید شده برای خارج شدن از انفعال، باید یک حرکت عملیاتی داشته باشند به طوریکه بازتاب آن باعث شود هواداران به خروش آمده و مجدداً بتوانند در صحنه حضور یابند.به گفته یکی از منابع آگاه برخی از اعضای حاضر در جلسه با اشاره به اعتراضات مقابل منزل کروبی، پیشنهاد طرح ترور وی را مطرح کرده اند تا با توجه به فضاسازی های رسانه های حامی فتنه علیه نظام این اقدام را به نظام منتسب کنند.به گفته این افراد در صورت موفقیت این طرح بار دیگر جریان متبوع آنان زنده خواهد شد.با این حال تصمیم‌گیری در این خصوص به یک محفل خصوصی‌تر محول شده است.گفتنی است، پیش از این هم فرمانده سپاه علی بن ابیطالب با اشاره به جریان کشته‌سازی منافقان از اقدام برای بمب‌گذاری هواپیمای تهران ـ اهواز و ترور محمد خاتمی در ایام پیش از انتخابات خبر داده بود.به گفته ابراهیم جباری “پیش از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و زمانی که خاتمی به شهر اهواز سفر کرده بود، منافقان درصدد ترور وی و اسطوره‌سازی و مظلوم‌نمایی فتنه سبز برآمدند که با فداکاری مسئولان امنیتی این اقدام ختثی شد.”

 39. بسیجی ماه می‌گوید:

  داداش حسین مثل همیشه عالی بود
  خدایا سایه این شیخ بیسواد رو کم کم کم نکن
  تعجیل در فرج خورشید صلوات

 40. آذرخش می‌گوید:

  چقدر دلم می خواست الان تو شیراز نزدیک مسجد ضرار دست عزرائیل تو آستینم بود.

 41. م.طاهری می‌گوید:

  اون موقع که معلم شیخ به خطش گیر می داد و شیخ بهش می گفت تو مو می بینی و من چشم و ابرو! همچین روزی رو می دید که به خاطر خطش دکترای افتخاری می گیره

 42. فدایی حضرت ماه می‌گوید:

  سلام به داداش حسین و همه ستاره های حضرت ماه
  آشنایی با مسجد ضرار شیراز :
  ما توی شیراز یه مسجد داشتیم به نام مسجد آتشی ها یا همون مسجد قبا که بعد از فتنه ۸۸ تبدیل شد به پایگاهی برای فعالیت فتنه گران که از همون زمان بین بچه بسیجی ها این مسجد به نام مسجد ضرار شناخته شد . عده ای هم بودند که به دلیل منتسب بودن به حضرت آیت ا… دستیغب ( شهید محراب ) رحمت الله علیه از موقعیتی که داشتند سوء استفاده کردند و این مسجد رو به مأمنی برای فعالیتهای خود علیه نظام تبدیل کردند . اما مردم ولایتمدار شیراز که اجازه سوء استفاده از نام حضرت آیت ا… دستغیب (ره) رو به هیچ کس نمی دن جلوی اونها ایستادند و از مسئولین خواستند که این مسجد پلمپ بشه و از فعالیت شون جلوگیری بشه . این مسجد تا مدتی پلمپ بود . اما بعد از یکی دو هفته دوباره فعالیتهاش شروع شد .
  اما صبح روز راهپیمایی قدس 🙁 به نقل از سایت خبری سحر نیوز )

  ظهر امروز پس از آنکه تعدادی از راهپیمایان و نمازگزاران جمعه شیراز در اعتراض به علی‌محمد دستغیب که طی شب‌های گذشته در جلسه درس اخلاق خود اهانت‌هایی به مقامات عالی نظام کرده و اظهاراتش مورد استقبال و پوشش زنده رادیو فردا قرار گرفته بود، راهی مسجد محل اقامه نماز او شدند، تا اعتراض خود را بیان کنند.

  راهپیمایان پس از آنکه در مقابل مسجد قبا (آتشی‌ها)ی شیراز تجمع و اظهارات اخیر علی‌محمد دستغیب را محکوم کردند، ناگهان با حمله از پیش طراحی شده طرفداران وی مواجه شدند.

  طرفداران دستغیب که بر پشت بام مسجد مستقر شده بودند، بر سر مردم سنگ، آجر و کپسول آتش نشانی انداختند و همزمان عده ای اوباش نیز با چوب و چماق به ضرب و شتم معترضان پرداختند که در جریان این هجوم، بیش از ۱۰ نفر راهی بیمارستان شدند.

  دی ماه سال گذشته جمعی از مردم شیراز در اعتراض به همراهی آشکار علی‌محمد دستغیب با جریان فتنه مسجد قبا را پلمب کردند. یکی از دلایل پلمب، نگهداری آلات ضرب و شتم و درگیری در مسجد عنوان شده بود. مسجد قبا دو هفته بعد فک پلمب شد.

  عدم برخورد جدی مسئولان امنیتی و انتظامی شیراز با اظهارات تند و تحرکات جدید علی‌محمد دستغیب و شاگردانش به‌عنوان یکی از دلایل رخداد امروز شیراز مطرح است.

  این هم آدرس تعدادی از عکسهای مجروحان حادثه :
  http://www.saharnews.ir/view-12926.html

 43. علی می‌گوید:

  دلم از عشق رهبر مست باشد
  ندیدم فوق دستش دست باشد

 44. نسترن می‌گوید:

  آفرین،آفرین خیلی جالب بود.

 45. حسین می‌گوید:

  خیلی قشنگ بود.ممنون.

 46. حاج مرتضی می‌گوید:

  سلام داداش.
  طرح برای متن: این بار سقا برای مان آب هم خواهد آورد تا مشک، اشک یزید را درآورد:
  انتخاب با خودت:
  http://img.b-zone.ro/images/89022731125660190322.jpg
  http://img.b-zone.ro/images/98704899856684296970.jpg
  http://img.b-zone.ro/images/33927068620647502683.jpg
  طراح: مرتضی حاجیانی.
  …یاحق…

 47. سرباز ولایت می‌گوید:

  همیشه با مطلبات حال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.